≡ Menu

APIE

Teatras – gyvenimo mokykla, tad mokykimės gyventi

Gyvenime mums iškyla labai daug klausimų, į kuriuos ieškome atsakymų arba ne… jei imamės ieškoti, dažniausiai atsiduriame gyvenimo spąstuose, kurie mus įsuka į ratą, užsisukame tarp savo minčių, ieškodami atsakymų – išėjimo. Bet tai apsunkina. Nes mes jau suaugę, mums atsakymų niekas nepasakys, mes patys turime atrasti. Būna, kad pamirštame ir pasidaro neįdomu, nenorime pažinti ir atrasti, nėra džiaugsmo ir spalvų kasdienybėje.

Vaikai, lygiai kaip ir mes, suaugę, keliame daug klausimų, į kuriuos jie nori gauti atsakymus, mes dažnai pykstame, kad vaikai vis klausia: kas? O kodėl? Kam? Kaip? Ką?.. bei jei mes, nesuteiksime jiems atsakymų, kaip jie kitaip pažins ir atras gyvenimo džiaugsmą, tik mes turime jiems padėti suprasti ir atrasti. Tam reikia kantrybės ir meilės, įsiklausimo.

Todėl aš gyvenime nuėjau tuo keliu, kur galiu duoti atsakymus, atsakymus vaikams, kad jie pažintų, atrastų, kurtų ir džiaugtųsi, išmoktų… išmoktų gyvenimo, nes gyvenimas – tai teatras. Teatras – gyvenimo mokykla, tad keliaukime ir pažinkime kartu. Nuspalvinkime savo vaikų gyvenimus.