≡ Menu

PRADŽIA. PASIRINKIMAS.

Turbūt kiekvienam, būnant mokykloje paskutinėse klasėse, kyla daug klausimų: kuo noriu būti? Kas man patinka? Kur studijuoti? Ir kiti klausimai… Vieni žino ko nori ir link to tikslingai keliauja, kiti svarsto ir savęs neatranda didžiąją gyvenimo dalį, mokslus pabaigia iš reikalo ir dirba nemėgstamą darbą.

            Mano atvejis kiek kitoks… turbūt būnant kokioje 10­-oje klasėje, aš supratau, kad nenoriu būti ofiso darbuotoja, o noriu laisvės ir kūrybos savo gyvenime. Turėjau pavyzdį savo šeimoje, kaip sesė ir mama dirba skaičių pasaulyje, viršvalandžiai ir pan., man tai nekėlė jokio džiaugsmo, negaliu sakyti, kad joms tai buvo nemalonu, bet man tai, kaip vaikui, atrodė sunku ir labai neįdomu. Todėl, lankydama įvairiausius būrelius ir dalyvaudama projektinėse veiklose su jaunimu, aš sugebėjau atsirinkti ir SAU pasakyti, ko aš noriu. Nusprendžiau to tikslingai siekti.

            Mokykloje lankiau teatro būrelius, todėl ilgai negalvojau ir nedvejojau, mano pasirinkimas buvo – mokytis TEATRO. Iš aplinkos sulaukiau kritikos ir neigiamo požiūrio, bet aš neleidau sau pamesti savo tikslo. Juk aš kuriu savo gyvenimą, noriu, kad man būtų malonu ir gera gyventi.

            Teatro edukologijos bakalauro studijos buvo nuostabios, turėjome teatro mylėtojų šeimą, kuri išmokė GYVENTI. Tai buvo gyvenimo mokykla, kuri keliavo teatro keliu. Ėjau toliau…magistro studijos, kurios nenutolo nuo teatro, tai buvo teatrologijos ir scenos menų vadybos studijų programa. Buvau užsibrėžusi – ir AŠ tai padariau, pasiekiau.

            Čia galima būtų kalbėti apie mūsų gyvenime iškylančius PASIRINKIMUS. Kurie labai dažnai mus aplanko. Šiaip juk yra labai sunku pasirinkti, nes nežinai, kuris tavo pasirinkimas, bus geresnis, tada kyla labai daug dvejonių bei klausimų. Bet turbūt, šioje vietoje, mes turime atsigręžti į save. „Įlįsti“ į savo vidų ir pažinti save, ko aš noriu ir kas man svarbu. Tada ir atsiveria naujos galimybės, teisingi pasirinkimai ir sėkmingas gyvenimo kelias.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment